ES · EU · FR · EN

Egitaraua

Sarrerak
Erosi zure sarrerak
Zerrenda
Zerrenda moduan xehetasun guztiak ikusiko dituzu eta sarreren salmentarako sarbidea eskaintzen du.
Kursaal Auditorioa
1“Carmen” Víctor Ullate Ballet20:00
2“Carmen” Víctor Ullate Ballet20:00
3BBC Philharmonic 20:00
4BBC Philharmonic / Donostiako Orfeoia20:00
13“Figaroren ezteiak”, W. A. Mozart19:00
15“Figaroren ezteiak”, W. A. Mozart19:00
19Balthasar-Neumann- Abesbatza eta bakarlariak 20:00 Sarrerak erosi
21Euskadiko Orkestra Sinfonikoa / Andra Mari Abesbatza 20:00 Sarrerak erosi
23Asian Youth Orchestra 20:00 Sarrerak erosi
25Orchestre Philharmonique du Luxembourg20:00 Sarrerak erosi
26Orchestre Philharmonique du Luxembourg / Donostiako Orfeoia20:00Sarrerak agortuak
29Cincinnati Symphony Orchestra20:00 Sarrerak erosi
30Cincinnati Symphony Orchestra20:00 Sarrerak erosi
Victoria Eugenia Antzokia
8Arcadi Volodos20:00
22Soqquadro Italiano20:00 Sarrerak erosi
28Steven Isserlis20:00 Sarrerak erosi
Inaugurazio Eguna
1“Tanjentziak”: Donostia11:30
1Paula Iragorri / Amaia Zipitria 11:30
1Arima Kintetoa12:00
1Messing Kintetoa12:00
1Trío Alba12:00
1Paula Iragorri / Amaia Zipitria 17:00
1Messing Kintetoa17:30
1Arima Kintetoa18:00
1“Rodchenko” Kresala Dantza Konpainia19:00
1Kup Taldea19:00
1Intermezzo Koruak eraikitzeko aukera19:00
1Easo Schola20:00
1Kantu Errezitala (Ahots Teknikako VII. Ikastaroa)20:30
Organo Zikloa
6Loreto Aramendi13:00
6Yves Rechsteiner20:00
6Esteban Elizondo20:00
8Hans Ole Thers20:00
8Alessandro Bianchi20:00
9Óscar Candendo20:00
9Luis San Sebastián / Fernando Gonzalo20:00
10Thomas Ospital / Yoann Tardivel (Organoa 4 eskutara)20:00
10Mario Ciferri20:00
11Organo Erromantikoko Nazioarteko Ikastaroko Ikasleen Kontzertua 20:00
20Xavier Canin / Matthieu de Miguel20:00 Doan
20Pier Damiano Peretti20:00 Doan
Antzinako Musika Zikloa
7Insieme Strumentale di Roma 18:00
8Vozes del Ayre 18:00
9Pierre Hantaï, klabea18:00
10KEA Ahots Taldea 18:00
11Concerto 1700 18:00
Haurren Hamabostaldia
1“Tanjentziak”: Donostia11:30
4“Kantu kontari” : Zumaia - Ipuin-kontalaria & Biolontxeloa18:30
5“Kantu kontari”: Donostia - Ipuin-kontalaria & Biolontxeloa11:30
11“Tanjentziak” : Irun12:00
12“Kantu kontari”: Donostia - Ipuin-kontalaria & gitarra11:30
18“Tanjentziak”: Arantzazu11:30 Doan
21“Musika bai!”17:00 Doan
21“Basoko etxola”17:00 2 €
21Pedro y el Lobo”19:00 Sarrerak erosi
24“Kantu kontari”: Mutriku - Ipuin-kontalaria & Arpa18:00 Doan
25“Kantu kontari”: Irun - Ipuin-kontalaria & trikitixa & gitarra12:00 Doan
26“Kantu kontari”: Donostia - Ipuin-kontalaria & Gitarra & Ukelelea11:30 3 €
Interprete Gazteen Zikloa
21Amets Hirukotea19:00 Sarrerak erosi
22Antoine Flores / Alejandro Gwynn19:00 Sarrerak erosi
23Laura García, klarinetea19:00 Sarrerak erosi
24Lur Kuartetoa19:00 Sarrerak erosi
25Claire Moncharmont, harpa19:00 Sarrerak erosi
26Larun Hirukotea19:00 Sarrerak erosi
Musika Garaikideko Zikloa
18Sonido Extremo20:00 Sarrerak erosi
20Nafarroako Ganbera Abesbatza20:00 Sarrerak erosi
24Ricardo Descalzo, pianoa20:00 Sarrerak erosi
27Sigma Project20:00 Sarrerak erosi
Musika Aitzaki
3La Remembrança20:00
4La Remembrança20:30
5La Remembrança21:00
6Musica Boscareccia20:00
12Klara Mendizabal / Elisa di Pietro19:00
12Marta Mathéu / Juan de la Rubia19:45
12Dúo Cassadó20:00
13“Carmina Burana” Landarbaso Abesbatza21:00
16José Hernández Pastor20:00
18“Carmina Burana” Landarbaso Abesbatza19:00 15 / 10 €
23“Artxipielagoa”20:00 12 € (sarrera) / 52 € (sarrera + afaria)
24Klara Mendizabal / Elisa di Pietro19:00 Doan
26Ruta Ignaciana (Loiola-Aizpurutxo)10:00 8 €
26Miren Urbieta-Vega20:30 Gonbidapenarekin (edukiera mugatua)
28Cincinnati Symphony Orchestrako Musikariak 19:30
Hamabostaldiaren Mugetan: Musikeler
24Trío Euria21:00 Doan
25Soinua Soinuen21:00 Doan
Ostegun Musikalak San Telmon
10The Brahms Project20:30
17Akilone Kuartetoa20:30 Sarrerak erosi
24Miren Urbieta- Vega20:30 Sarrerak erosi
Beste Jarduerak
26Musika Proiekzioak: Carmen (Ballet)17:30
27Ahots-Teknikari buruzko VII Ikastaroa09:00
6Irteera: Valdegovía-Gaubea09:00
7Organo Erromantikoaren XXXIV Ikastaroa09:00
7Udaleku Musikalak09:30
8Musika Proiekzioak: Mozart (Las Bodas de Fígaro) 17:30
9Musika Proiekzioak: Verdi (Requiem)17:30
12Irteera: Leire09:00
18Irteera: Arantzazu09:00 Sarrerak erosi
Astelena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
24 Uztaila
25 Uztaila
26Uztaila
27Uztaila
28Uztaila
29Uztaila
30Uztaila
31Uztaila
01Abuztua
02Abuztua
03Abuztua
04Abuztua
05Abuztua
06Abuztua
07Abuztua
08Abuztua
09Abuztua
10Abuztua
11Abuztua
12Abuztua
13Abuztua
14Abuztua
15Abuztua
16Abuztua
17Abuztua
18Abuztua
19Abuztua
20Abuztua
21Abuztua
22Abuztua
23Abuztua
24Abuztua
25Abuztua
26Abuztua
27Abuztua
28Abuztua
29Abuztua
30Abuztua
31Abuztua
01 Iraila
02 Iraila
03 Iraila
Asteazkena 26 Uztaila
Osteguna 27 Uztaila
Asteartea 01 Abuztua
Inaugurazio Eguna

Noiz
11:30h

Non
Sanitas Miramon Zaharren Egoitza

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
12:00h

Non
Katalunia Plaza

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
12:00h

Non
Gipuzkoako Plaza

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
12:00h

Non
Haydn, Schubert eta Smetana-ren obrak

Prezioa:
Gratis

Inaugurazio Eguna

Noiz
17:00h

Non
Villa Sacramento Zaharren Egoitza

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
17:30h

Non
Urdaneta Kalea (oinezkoen alderdia)

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
18:00h

Non
Miramar Jauregia (atzeko alderdia)

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
19:00h

Non
Zorroaga Eliza

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
19:00h

Non
Caritaseko Aterpea

Prezioa:
Gratis

Inaugurazio Eguna

Noiz
20:00h

Non
San Bizente Eliza

Prezioa:
Doan

Asteazkena 02 Abuztua
Osteguna 03 Abuztua
Ostirala 04 Abuztua
Larunbata 05 Abuztua
Igandea 06 Abuztua
Astelehena 07 Abuztua
Asteartea 08 Abuztua
Asteazkena 09 Abuztua
Osteguna 10 Abuztua
Ostirala 11 Abuztua
Larunbata 12 Abuztua
Musika Aitzaki

Noiz
19:00h

Non
Jasokundeko Andre Mariaren Eliza (Artziniega)

Prezioa:
Doan

Igandea 13 Abuztua
Asteartea 15 Abuztua
Asteazkena 16 Abuztua
Osteguna 17 Abuztua
Ostegun Musikalak San Telmon

Noiz
20:30h

Non
San Telmo Museoa

Prezioa:
8 €

Ostirala 18 Abuztua
Larunbata 19 Abuztua
Igandea 20 Abuztua
Astelehena 21 Abuztua
Interprete Gazteen Zikloa

Noiz
19:00h

Non
Miramar Jauregia

Prezioa:
Doan

Asteartea 22 Abuztua
Asteazkena 23 Abuztua
Osteguna 24 Abuztua
Interprete Gazteen Zikloa

Noiz
19:00h

Non
Miramar Jauregia

Prezioa:
4 €

Ostegun Musikalak San Telmon

Noiz
20:30h

Non
San Telmo Museoa

Prezioa:
8 €

Ostirala 25 Abuztua
Larunbata 26 Abuztua
Interprete Gazteen Zikloa

Noiz
19:00h

Non
Musikeneko Auditorioa

Prezioa:
4 €

Kursaal Auditorioa

Noiz
20:00h

Non
Kursaal Auditorioa

Prezioa:
72,40 / 58,00 / 46,50 / 37,30 /22,40 / 11,40 €

Sarrerak agortuak

Igandea 27 Abuztua
Astelehena 28 Abuztua
Asteartea 29 Abuztua
Asteazkena 30 Abuztua

Abisua: Musika Hamabostaldiko sarreren salmenta hiru web sistema erabiliz egiten da (Kursaal, DV eta Kutxabank). Sistema bakoitzean eskuragarri dauden sarrerak ezberdinak dira eta planoan bertan ikus daitezke sistema bakoitzetik erosi daitezkeen eserlekuak.

Hiru sistema horietakoren batean sarrerak agortuta badaude, zure erosketa amaitutzat eman aurretik, gainerako sistemak begiratzeko iradokizuna egiten dizugu. Mila Esker.


entradas Kursaal

Sarrerak eskuragarri Entradas Diario Vasco eta Kursaal Sarrerak bitartez.

Erosi (DV)
DV: Agortutak
Erosi (Kursaal)
Kursaal: Agotadas

Sarrerak eskuragarri Kutxabank bitartez.

Abisua: Musika Hamabostaldiko sarreren salmenta hiru web sistema erabiliz egiten da (Kursaal, DV eta Kutxabank). Sistema bakoitzean eskuragarri dauden sarrerak ezberdinak dira eta planoan bertan ikus daitezke sistema bakoitzetik erosi daitezkeen eserlekuak.

Hiru sistema horietakoren batean sarrerak agortuta badaude, zure erosketa amaitutzat eman aurretik, gainerako sistemak begiratzeko iradokizuna egiten dizugu. Mila Esker.


entradas Victoria Eugenia

Sarrerak eskuragarri Entradas Diario Vasco bitartez.

Erosi (DV)
Agortutak

Sarrerak eskuragarri Kutxabank bitartez.

Quincena Musical de San Sebastián
Donostiako Musika Hamabostaldia

Avda. de Zurriola 1
20002 San Sebastián

Tel.: 943 003 170
Fax: 943 003 175

© Quincena Musical