ES · EU · FR · EN

Egitaraua

Sarrerak
Erosi zure sarrerak
Zerrenda
Zerrenda moduan xehetasun guztiak ikusiko dituzu eta sarreren salmentarako sarbidea eskaintzen du.
Kursaal Auditorioa
2“Kreazioa”, J. Haydn / La Fura dels Baus20:00Sarrerak agortuta
3“Kreazioa”, J. Haydn / La Fura dels Baus20:00Sarrerak agortuta
11Opera: “Italiarra Aljerren”, G. Rossini 19:00
13Opera: “Italiarra Aljerren”, G. Rossini 19:00
18Euskadiko Orkestra Sinfonikoa / Andra Mari Abesbatza20:00
22NDR Elbphilharmonie Orchester - Hamburgo20:00
24Rotterdams Philharmonisch Orkest 20:00Sarrerak agortuta
26Budapest Festival Orchestra 20:00
27Budapest Festival Orchestra / Donostiako Orfeoia20:00Sarrerak agortuta
29 “Amoria”: Katia eta Marielle Labèque / Carlos Mena / Eñaut Elorrieta...20:00Sarrerak agortuta
31WDR Sinfonieorchester - Kolonia20:00
1WDR Sinfonieorchester - Kolonia / Donostiako Orfeoia20:00
Victoria Eugenia Antzokia
6Alexandre Tharaud20:00
20“Elkarrizketa zeltikoak”: Jordi Savall / Carlos Núñez20:00Sarrerak agortuta
28Hervé Koubi Dantza Konpainia20:00Sarrerak agortuta
Inaugurazio Eguna
2Paula Iragorri / Haizea Muñoz / Amaia Zipitria 11:30
2David Six / Juan Luis Goenaga12:00
2Quinteto Alaia12:00
2Txistu Trío12:00
2Cuarteto Idomeneo12:00
2Son pa bailar17:00
2Quinteto Alaia17:30
2Paula Iragorri / Haizea Muñoz / Amaia Zipitria17:30
2Txistu Trío18:00
2Easo Araoz Abesbatza18:00
2Uniqart Dance Company19:00
2Kantu Errezitala20:30
2Schola Gregorianista Donosti Ereski20:30
Organo Zikloa
5Alize Mendizabal18:00
5Esteban Landart20:00
5Marina Tchebourkina20:00
6Joonho Park20:00
6Michel Bouvard20:00
7Ana Belén García20:00
7Klaus van den Kerkhoff20:00
8Loreto Fernández Imaz / Ainhoa Zubillaga20:00
8Juan de la Rubia20:00
9Fernando Gonzalo / Jone Bolibar / Xabier Calzada20:00
9Joonho Park20:00
10Organo Erromantikoaren ikastaro internazionaleko ikasleen kontzertua20:00
12Koro Saenz / Lucía Gómez / Jose Ignazio Ansorena20:00
Antzinako Musika Zikloa
6Hondore Abesbatza 18:00
7L’Apothéose 18:00
8Inégal Ensemble 18:00
9Rquel Andueza & La Galanía18:00Sarrerak agortuta
10Impetus Madrilgo Talde Barrokoa18:00Sarrerak agortuta
Haurren Hamabostaldia
3Kantu kontari: “Ezberdin bezain eder” 18:30
4Kantu kontari: “Ezberdin bezain eder”11:30Sarrerak agortuta
10“Materia”12:00
11Kantu kontari: “Euskal mitologia jira eta bira”11:30Sarrerak agortuta
17Kantu kontari: “Dama xuria”18:30
18Kantu kontari: “Dama xuria”11:30
21“Historia inventada de la música inventada”12:00Sarrerak agortuta
21“Banbalinen artean” 17:00Sarrerak agortuta
21“Itsasotik eskolara” 19:00Sarrerak agortuta
22Kantu kontari: “Inguru minguru”18:00
22“Historia inventada de la música inventada” 20:00Sarrerak agortuta
24Kantu kontari:“Kontaketa harpistikoak” 12:00Sarrerak agortuta
25Kantu kontari: “Kontaketa harpistikoak”11:30Sarrerak agortuta
29Kantu kontari: “Saxofonistaren istorioa”10:30
Interprete Gazteen Zikloa
20Quinteto Morton20:00
21Gonzalo Manglano / Daniel Huertas19:00
22Dúo Icaro19:00
23Ander Marzana19:00
24Kahlo Ensemble19:00
Musika Garaikideko Zikloa
19Cuarteto Gerhard20:00
21Cosmos Quartet / Noelia Rodiles20:00
25United Instruments of Lucilin20:00
28Ensemble C Barré20:00
30Ensemble Música Práctica20:00
Musika Aitzaki
3Leticia Vergara / Maciej Pikulski20:00
4Josetxu Obregón / Daniel Oyarzábal19:45
5Bilbao Orkestra Sinfonikoa21:00
8Raquel Andueza & La Galanía20:30
11Klara Mendizabal / Elisa di Pietro20:30
16La Guirlande20:30
17Arantza Ezenarro20:00Sarrerak agortuta
18Cosmos Quartet / Noelia Rodiles 20:00
19Jordi Savall, viola da gamba21:00Sarrerak agortuta
22Cosmos Quartet / Noelia Rodiles19:00
22SIGMA Project20:00
23“Adio” Kukai Dantza 19:00Sarrerak agortuta
25Ignaziotar ibilbidea (Aizpurutxo-Urretxu)10:00
25Dúo Sarasate18:00
29Otxote Eguzkilore11:00
29 Goierriko Bertso Eskola 11:45
29Kalakan / L’Incontro Dúo 12:30
Musikeler
23Voz-ess20:00
25Bidaide20:00
Ostegun Musikalak San Telmon
9The Brahms Project 20:30Sarrerak agortuta
16Judith Jáuregui / Lina Tur Bonet20:30Sarrerak agortuta
23Clara Mouriz / Joseph Middleton20:30Sarrerak agortuta
Beste Jarduerak
28Ahots-Teknikari buruzko VIII Ikastaroa09:00
1Musika Proiekzioak: Haydn (Kreazioa)17:30
5Eskola Magistralak: Alexandre Tharaud17:00
6Organo Erromantikoaren XXXV Ikastaroa09:00
7Musika Proiekzioak: Rossini (Italiarra Aljerren) 17:30
9Musika Proiekzioak: Berlioz (Requiem) 17:30
10Musika Proiekzioak: Brahms17:30
11Irteera: Urola eta Deba09:00
16Irteera: Laguardia09:00
17Eskola Magistralak: Christian Zacharias11:00
20Jordi Savallekin topaketa11:00
22Irteera: Mutriku09:00
Astelena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
23 Uztaila
24 Uztaila
25 Uztaila
26 Uztaila
27 Uztaila
28Uztaila
29Uztaila
30Uztaila
31Uztaila
01Abuztua
02Abuztua
03Abuztua
04Abuztua
05Abuztua
06Abuztua
07Abuztua
08Abuztua
09Abuztua
10Abuztua
11Abuztua
12Abuztua
13Abuztua
14Abuztua
15Abuztua
16Abuztua
17Abuztua
18Abuztua
19Abuztua
20Abuztua
21Abuztua
22Abuztua
23Abuztua
24Abuztua
25Abuztua
26Abuztua
27Abuztua
28Abuztua
29Abuztua
30Abuztua
31Abuztua
01Iraila
02 Iraila
Larunbata 28 Uztaila
Asteazkena 01 Abuztua
Osteguna 02 Abuztua
Inaugurazio Eguna

Noiz
11:30h

Non
Berra Zaharren Egoitza

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
12:00h

Non
Auditorioko Foyer-a

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
12:00h

Non
Konstituzio Plaza

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
12:00h

Non
Miramar Jauregia

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
12:00h

Non
Udaletxeko Batzar Aretoa

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
17:00h

Non
Aldakonea Zaharren Egoitza

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
17:30h

Non
Gipuzkoa Plaza

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
17:30h

Non
Zorroaga Zaharren Egoitza

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
18:00h

Non
Urdaneta Kalea

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
18:00h

Non
Udaletxeko Batzar Aretoa

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
19:00h

Non
Udaletxeko Terrazak

Prezioa:
Doan

Inaugurazio Eguna

Noiz
20:30h

Non
San Bizente Eliza

Prezioa:
Doan

Ostirala 03 Abuztua
Larunbata 04 Abuztua
Igandea 05 Abuztua
Astelehena 06 Abuztua
Asteartea 07 Abuztua
Asteazkena 08 Abuztua
Osteguna 09 Abuztua
Ostirala 10 Abuztua
Larunbata 11 Abuztua
Igandea 12 Abuztua
Astelehena 13 Abuztua
Osteguna 16 Abuztua
Ostirala 17 Abuztua
Larunbata 18 Abuztua
Igandea 19 Abuztua
Astelehena 20 Abuztua
Asteartea 21 Abuztua
Asteazkena 22 Abuztua
Kursaal Auditorioa

Noiz
20:00h

Non
Kursaal Auditorioa

Prezioa:
66,40 / 53,20 / 42,65 / 34,20 / 20,70 / 11,40 €

Osteguna 23 Abuztua
Ostirala 24 Abuztua
Larunbata 25 Abuztua
Igandea 26 Abuztua
Kursaal Auditorioa

Noiz
20:00h

Non
Kursaal Auditoria

Prezioa:
66,40 / 53,20 / 42,65 / 34,20 / 20,70 / 11,40 €

Astelehena 27 Abuztua
Asteartea 28 Abuztua
Asteazkena 29 Abuztua
Osteguna 30 Abuztua
Ostirala 31 Abuztua
Larunbata 01 Iraila

Quincena Musical de San Sebastián
Donostiako Musika Hamabostaldia

Zurriola Hiribidea 1
20002 Donostia / San Sebastián

Tel.: 943 003 170
Fax: 943 003 181

© Quincena Musical